ارسال پیامک با برند خودتتان بهترین روش برای ماندگاری هر چه بیشتر در ذهن گیرنده پیامک شماست .حال با استفاده از این سرویس میتوانید به جای نمایش شماره خود یا شماره های مجازی ۱۰۰۰ ، ۲۰۰۰ ، ۳۰۰۰ بر روی تلفن کاربران، از نام سازمان یا شرکت یا برند و یا وبسایت و….خود بهترین روش را استفاده کنید.

ارسال به شماره های لیست سیاه مخابراتی و بلاک شده با استفاده از این سیستم ممکن میباشد.( که قابلیت ارسال با شماره های ۱۰۰۰ ، ۲۰۰۰، ۳۰۰۰ ،۵۰۰۰ و غیره به شماره های لیست سیاه و بلاک شده وجود ندارد.

توجه داشته باشید این سیستم قابلیت دریافت پیامک را ندارد و فقط برای ارسال اس ام اس میباشد.

مهم ترین ویژگی های این سرویس:

  • ارسال اس ام اس با نام تجاری بر روی خطوط همراه اول و ایرانسل
  • ارسال اس ام اس فارسی با نام تجاری بر روی خطوط همراه اول و ایرانسل
  • ارسال اس ام اس با نام تجاری به کلیه کشورهای جهان

طریقه فعال سازی:

برای فعال سازی برند یا نام تجاری ، کافیست ، یک پنل از ۱۱۰ اس ام اس دریافت کرده و سپس درخواست فعالسازی سرویس تجاری را بدهید .پس از بررسی نام اطلاعات ثبت شده متقاضی و انجام امور مالی مربوطه به پیامک تجاری سرویس به ایشان تعلق خواهد گرفت.

در نظر داشته باشید فعالسازی این سرویس برای شرکت ها نیازمند ارائه نامه رسمی در سربرگ شرکت آن می باشد (این امر به دلیل جلوگیری از سواستفاده های احتمالی در آینده صورت میگیرد)

عناوین تجاری شامل مواردی است؟؟

*نام شرکت
*عنوان موسسه
*نام سازمان
*برند و نام تجاری
*نام محصول
*اسم فروشگاه
*عنوان فروشگاه اینترنتی
*نام وب سایت

مزایای روش ارسال با نام تجاری :

۱- اولین چیزی که باعث جلب توجه گیرنده پیام خواهد شد برند و نام تجاری شماست که گیرنده ابتدا ان را مشاهده خواهد کرد.

۲- اس ام اس ارسالی شما، در این روش به تمامی شماره های که دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده اند ( لیست سیاه مخابرات ) هم ارسال می شود.

۳- همچنین می توانید آدرس وبسایت خود را نیز به جای شماره ارسال فرمایید.

۴- قابلیت ثبت شماره تلفن دلخواه شما امکان پذیر بوده (مخصوص شهرستان) مثلا ۰۱۱۵۲۶۲۳۱۰۹

۵- سرعت بسیار بالا در ارسال های انبوه کشوری .

معایب روش ارسال با نام تجاری:

  • نام تجاری بر روی خطوط همراه اول دریافت نمی گردد.
  • کلمات فارسی بر روی خطوط ایرانسل در یافت نمی گردد.
  • این روش قابلیت دریافت اس ام اس را ندارد .

قوانین :

*** تنها مشتریان حقوقی (شرکت های ثبت شده) و ارگان های دولتی و بانک ها ، با نام تجاری خود (نام شرکت یا برند ثبت شده خود) می توانند درخواست داده ، تایید اعطای نام تجاری برعهده همراه اول بوده و فقط شرکت ها یا سازمان های بزرگ مورد تایید قرار خواهند گرفت.

تمامی ارسال ها ، توسط شما و از طریق پنلی که فعال می شود صورت می گیرد ، بنابراین مدیریت ارسال ها توسط خودتان صورت خواهد پذیرفت.

ارسال پیامک با نام تجاری توسط خودتان و از داخل پنل صورت می گیرد و کاملا قانونی بوده و به جای شماره ، متن دلخواه ثبت شده مورد نظر شما نمایش داده خواهد شد.

تعرفه ها :

ارسال با نام تجاری برای همراه اول ماهانه ۱۰ میلیون تومان و برای ایرانسل سالیانه ۵ میلیون تومان می باشد و تعرفه هر پیامک نیز ۲۰% بیشتر از اپراتور ۱۰۰۰ است.